Spinki do mankietów i krawata

Breloki
Kwiecień 27, 2014
Medale/Coiny
Kwiecień 30, 2014
 

Spinki do krawata i mankietów


Technika 3D


Która umożliwiają lepsze odwzorowanie szczegółów wybranego wzoru. Piny 3D oferują wysoki poziom szczegółów, widocznych z różnych kątów poprzez zastosowanie techniki trójwymiarowego tłoczenia.

Tłoczenie i emaliowanie


Ta technika polega na wypełnianiu różnokolorową emalią "komórek" powstałych na powierzchni zdobionego produktu. Techniką tłoczenia produkt może być wykonywany bez użycia kolorów, co nadaje mu tradycyjny charakter. Tego rodzaju produkt to idealne rozwiązanie dla wzorów zawierających jednoznaczne teksty i charakterystyczne logotypy.

Grawerowanie


Użyta technika wykonania umożliwia zastosowania szerokiej gamy kolorów przy jednoczesnym odwzorowaniu nawet najdrobniejszych szczegółów. Każdy projekt jest grawerowany za pomocą matrycy np. w mosiądzu do wewnątrz, a następnie wypełniony wybranymi kolorami emalii.

Nadruk cyfrowy

bezpośrednio na metalu


Drukowane bezpośrednie to idealne rozwiązanie służące przedstawieniu bardziej skomplikowanych, wielokolorowych wzorów. Odwzorowane logotypy mogą przedstawiać zdjęcia lub inne reprodukcje fotograficzne. Pełen nadruk w jakości fotograficznej.

Produkty wykonujemy za pomocą tłoczenia, po wcześniejszym przygotowaniu specjalnej matrycy. W zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów może być wykonany różnymi technikami.

Zobacz pozostałe produkty

  • Odznaki

    Odznaki to możliwość stworzenia niepowtarzalnej identyfikacji dla wielu odbiorców zarówno instytucjonalnych jaki i innych grup chcących się wyróżnić poprzez indywidualny produkt wykonany z pełną starannością i szczegółami za pomocą tłoczenia i użyciu prasy o nacisku 100 ton. Odznaki mogą posiadać dowolne kształty, rozmiary, składać się warstwowo z kilku elementów z wykorzystaniem kilku matryc. Mogą być w jednolitym kolorze metalu lub wypełniane emaliami z palety pantone. Minimalne zamówienie to 30 szt.
  • Medale/Coiny

    Medale, wykonywane są przy zastosowaniu technologii głębokiego tłoczenia, metody która pozwala zagwarantować precyzyjne odwzorowanie każdego nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Medale mogą się składać zarówno z jednego lub kilku elementów. Materiałem wykorzystywanym do produkcji jest miedź, mosiądz, aluminium lub inne stopy. Medale wykonujemy w dowolnym rozmiarze od 30 do 90 mm, zarówno w standardowym kształcie koła, jak również w kształtach nie równomiernych. Jedno lub dwustronne. Do medali wykonujemy także legitymacje introligatorskie, jak i również baretki. Minimalne zamówienie to 50 szt.
  • Breloki

    Breloki wykonujemy zarówno metalowe jaki z pvc, z połączeniem z pełną gamą mocowań od karabińczyków poprzez podkłady skórzane naturalne jaki i wykonane z eko skóry. Minimalne zamówienie to 30 szt.