Medale/Coiny

Spinki do mankietów i krawata
Kwiecień 29, 2014
Odznaki
Maj 1, 2014
 

MEDALE


Technika 3D


Która umożliwiają lepsze odwzorowanie szczegółów wybranego wzoru. Piny 3D oferują wysoki poziom szczegółów, widocznych z różnych kątów poprzez zastosowanie techniki trójwymiarowego tłoczenia.

Tłoczenie i emaliowanie


Ta technika polega na wypełnianiu różnokolorową emalią "komórek" powstałych na powierzchni zdobionego produktu. Techniką tłoczenia produkt może być wykonywany bez użycia kolorów, co nadaje mu tradycyjny charakter. Tego rodzaju produkt to idealne rozwiązanie dla wzorów zawierających jednoznaczne teksty i charakterystyczne logotypy.

Grawerowanie


Użyta technika wykonania umożliwia zastosowania szerokiej gamy kolorów przy jednoczesnym odwzorowaniu nawet najdrobniejszych szczegółów. Każdy projekt jest grawerowany za pomocą matrycy np. w mosiądzu do wewnątrz, a następnie wypełniony wybranymi kolorami emalii.

Nadruk cyfrowy

bezpośrednio na metalu


Drukowane bezpośrednie to idealne rozwiązanie służące przedstawieniu bardziej skomplikowanych, wielokolorowych wzorów. Odwzorowane logotypy mogą przedstawiać zdjęcia lub inne reprodukcje fotograficzne. Pełen nadruk w jakości fotograficznej.

Produkty wykonujemy za pomocą tłoczenia, po wcześniejszym przygotowaniu specjalnej matrycy. W zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów może być wykonany różnymi technikami.

Zobacz pozostałe produkty

  • Odznaki

    Odznaki to możliwość stworzenia niepowtarzalnej identyfikacji dla wielu odbiorców zarówno instytucjonalnych jaki i innych grup chcących się wyróżnić poprzez indywidualny produkt wykonany z pełną starannością i szczegółami za pomocą tłoczenia i użyciu prasy o nacisku 100 ton. Odznaki mogą posiadać dowolne kształty, rozmiary, składać się warstwowo z kilku elementów z wykorzystaniem kilku matryc. Mogą być w jednolitym kolorze metalu lub wypełniane emaliami z palety pantone. Minimalne zamówienie to 30 szt.
  • Spinki do mankietów i krawata

    Spinki mankietowe i krawatowe to najbardziej ekskluzywna identyfikacja firmy, organizacji. Spinki wykonujemy w technice 2D i 3D. Najczęściej na podkładach metalowych o średnicach 18-20 mm, oraz podkładach do krawata w długości 65 mm. Najchętniej wybierany kolor podkładów przez naszych klientów to patynowanie na złoto i srebro. Minimalne zamówienie to 50 szt. dla spinek krawatowych i 25 par dla mankietowych.
  • Breloki

    Breloki wykonujemy zarówno metalowe jaki z pvc, z połączeniem z pełną gamą mocowań od karabińczyków poprzez podkłady skórzane naturalne jaki i wykonane z eko skóry. Minimalne zamówienie to 30 szt.