Stone

Mimo dołożenia należytych starań informacje zawarte na stronie mogą zawierać błędy lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Ze względu na różnice w kalibracji monitorów, kolorystyka wyrobów może lekko odbiegać od przedstawionych zdjęć prezentowanych na stronie internetowej firmy SOLARON. Przykładowe zdjęcia wyrobów znajdujące się na stronie firmy SOLARON to część produkcji zlecanej na przestrzeni ostatnich kilku lat.

  • Medale/Coiny

    Medale, wykonywane są przy zastosowaniu technologii głębokiego tłoczenia, metody która pozwala zagwarantować precyzyjne odwzorowanie każdego nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Medale mogą się składać zarówno z jednego lub kilku elementów. Materiałem wykorzystywanym do produkcji jest miedź, mosiądz, aluminium lub inne stopy. Medale wykonujemy w dowolnym rozmiarze od 30 do 90 mm, zarówno w standardowym kształcie koła, jak również w kształtach nie równomiernych. Jedno lub dwustronne. Do medali wykonujemy także legitymacje introligatorskie, jak i również baretki. Minimalne zamówienie to 50 szt.
  • Pinsy

    Pinsy to najtańszy, a zarazem najlepszy i najskuteczniejszy sposób na identyfikację pracowników w firmie, zawodach, imprezach okolicznościowych. Pinsy wykonujemy w rozmiarach od 6 mm do 30 mm. Mogą być wykonane w technologii 2D, jak i płaskorzeźby tzw. 3D. Dla wielonakładowych zamówień polecamy także nadruk cyfrowy bezpośrednio na metalowym pokładzie. Technika ta optymalizuje koszty wykonania do minimum. Minimalne zamówienie to 50 szt.