Produkty

Mimo dołożenia należytych starań informacje zawarte na stronie mogą zawierać błędy lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Ze względu na różnice w kalibracji monitorów, kolorystyka wyrobów może lekko odbiegać od przedstawionych zdjęć prezentowanych na stronie internetowej firmy SOLARON. Przykładowe zdjęcia wyrobów znajdujące się na stronie firmy SOLARON to część produkcji zlecanej na przestrzeni ostatnich kilku lat.

 • Odznaki

  Odznaki to możliwość stworzenia niepowtarzalnej identyfikacji dla wielu odbiorców zarówno instytucjonalnych jaki i innych grup chcących się wyróżnić poprzez indywidualny produkt wykonany z pełną starannością i szczegółami za pomocą tłoczenia i użyciu prasy o nacisku 100 ton. Odznaki mogą posiadać dowolne kształty, rozmiary, składać się warstwowo z kilku elementów z wykorzystaniem kilku matryc. Mogą być w jednolitym kolorze metalu lub wypełniane emaliami z palety pantone. Minimalne zamówienie to 30 szt.
 • Medale/Coiny

  Medale, wykonywane są przy zastosowaniu technologii głębokiego tłoczenia, metody która pozwala zagwarantować precyzyjne odwzorowanie każdego nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Medale mogą się składać zarówno z jednego lub kilku elementów. Materiałem wykorzystywanym do produkcji jest miedź, mosiądz, aluminium lub inne stopy. Medale wykonujemy w dowolnym rozmiarze od 30 do 90 mm, zarówno w standardowym kształcie koła, jak również w kształtach nie równomiernych. Jedno lub dwustronne. Do medali wykonujemy także legitymacje introligatorskie, jak i również baretki. Minimalne zamówienie to 50 szt.
 • Spinki do mankietów i krawata

  Spinki mankietowe i krawatowe to najbardziej ekskluzywna identyfikacja firmy, organizacji. Spinki wykonujemy w technice 2D i 3D. Najczęściej na podkładach metalowych o średnicach 18-20 mm, oraz podkładach do krawata w długości 65 mm. Najchętniej wybierany kolor podkładów przez naszych klientów to patynowanie na złoto i srebro. Minimalne zamówienie to 50 szt. dla spinek krawatowych i 25 par dla mankietowych.
 • Breloki

  Breloki wykonujemy zarówno metalowe jaki z pvc, z połączeniem z pełną gamą mocowań od karabińczyków poprzez podkłady skórzane naturalne jaki i wykonane z eko skóry. Minimalne zamówienie to 30 szt.
 • Pinsy

  Pinsy to najtańszy, a zarazem najlepszy i najskuteczniejszy sposób na identyfikację pracowników w firmie, zawodach, imprezach okolicznościowych. Pinsy wykonujemy w rozmiarach od 6 mm do 30 mm. Mogą być wykonane w technologii 2D, jak i płaskorzeźby tzw. 3D. Dla wielonakładowych zamówień polecamy także nadruk cyfrowy bezpośrednio na metalowym pokładzie. Technika ta optymalizuje koszty wykonania do minimum. Minimalne zamówienie to 50 szt.
 • Ryngrafy

  Ryngrafy, deski okolicznościowe wraz z elementami metalowymi. Drewno stosowane do podkładów to lite trzykrotnie bejcowane i lakierowany jesion lub dąb. Ryngrafy to wykonane za pomocą matryc, kształtowo dowolne elementy graficzne w różnorodnych rozmiarach w zależności od potrzeb naszych klientów. Elementy metalowe mogą być zarówno w kolorze metalu jak i dodatkowo ozdobione emaliami z palety pantone. Minimalne zamówienie to 20 szt.